حریم خصوصی

امنیت

ما موظف هستیم تا تضمین کنیم اطلاعات شما ایمن هستند. به منظور جلوگیری از دست یابی غیرقانونی و فاش سازی این اطلاعات، ما موظفیم روش های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسبی را برای حفظ امنیت اطلاعاتی که به صورت آنلاین جمع آوری شده اند، به کاربریم.

 

ما چگونه از کوکی ها استفاده میکنیم

ما  وارد سیستم ترافیکی کوکی شده تا مشخص کنیم کدوم صفحات مورد استفاده قرار گرفته اند. این شیوه به ما کمک میکند تا اطلاعات مربوط به ترافیک صفحات را بررسی کرده و وبسایت خود را با توجه به نیازهای مشتری بهبود بخشیم.

ما از این اطلاعات تنها برای اهداف تجزیه و تحلیل آماری استفاده می کنیم و سپس این داده ها از سیستم حذف خواهند شد.

 

 

به طور کلی کوکی ها به ما کمک می کنند تا وبسایت بهتری طراحی کنیم، و این امکان را به ما میدهد تا صفحاتی که از نظر شما قابل استفاده است را بررسی کنیم. کوکی ها تحت هیچ شرایطی امکان دست یابی ما به کامپیوتر شما و اطلاعات مربوط به شما را به ما نمی دهند مگر اینکه شما تصمیم گرفته باشید تا این اطلاعات را با ما درمیان بگذارید.

 

شما می توانید کوکی را فعال یا غیرفعال کنید. اکثر مرورگرهای وب به صورت خودکار کوکی را فعال میکنند، اما شما می توانید تنظیمات مرورگر وب خود را تغییر داده و در صورت تمایل کوکی را غیرفعال کنید اما این کار ممکن است باعث شود تا از کلیه مزایای سایت بهره مند نشوید.

کنترل کردن اطلاعات شخصی

شما می توانید جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی خود را به روش های زیر محدود کنید:

 

  • هر زمان از شما خواسته شد تا فرمی را در وبسایت پر کنید، به دنبال گزینه ای باشید که بتوانید با یک کلیک مشخص کنید نمی خواهید اطلاعات وارد شده برای اهداف بازاریابی توسط هر شخصی مورد استفاده قرار گیرد.
  • اگر پیشتر موافقت کرده اید که ما بتوانیم از اطلاعات شخصی شما برای اهداف بازاریابی استفاده کنیم، هر زمان تغییر عقیده داده و به ما از طریق این آدرس ایمیل اطلاع دهید info@tarameshgroup.com.

ما اطلاعات شخصی شما را نمی فروشیم و برای شخص سوم فاش نخواهیم ساخت مگر اینکه اجازه شما را داشته و یا این کار از لحاظ قانونی بلامانع باشد. ممکن است از اطلاعات شما برای  اطلاع رسانی تبلیغاتی درباره ی شخص  ثالث مورد استفاده قرار گیرد زمانیکه احساس کنیم ممکن است در این زمینه مشتاق بوده و یا خودتان مایل باشید که این اتفاق رخ دهد.

تحت قانون محافظت داده ها مصوبه سال 1998 شما می توانید از جزئیات اطلاعاتی که درباره شما نگه داشته ایم مطلع شوید. مبلغ بسیار ناچیزی در این زمینه باید پرداخت گردد. اگر تمایل دارید نسخه ای از این اطلاعات ذخیره شده داشته باشید لطفا از طریق ایمیل ما را مطلع نمائید.info@tarameshgroup.com

اگر اعتقاد دارید هر کدام از اطلاعاتی که ما ذخیره کرده ایم ناقص و یا نادرست است، لطفا به ما ایمیل بزنید. ما سریعا این اطلاعات نادرست را تصحیح خواهیم کرد.

 

حریم خصوصی بیانگر این است که شرکت پارس رویال ترامش چگونه از اطلاعاتی که شما هنگام استفاده از این وبسایت وارد میکنید، استفاده و محافظت میکند.

شرکت پارس رویال ترامش موظف است این اطمینان را به شما بدهد که حریم خصوصی شما محافظت خواهد شد. ممکن است ما از شما درخواست کنیم تا اطلاعات بخصوصی را برای ما فراهم کنید تا به هنگام استفاده از این وبسایت شناسائی شوید، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات مطابق با قوانین حفظ حریم شخصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

شرکت پارس رویال ترامش ممکن است سیاست های خود را تغییر داده و این صفحه را بروز رسانی کند. شما باید برای اطمینان از رضایت خود از این تغییرات به مراتب این صفحه را بررسی کنید.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم

ما ممکن است اطلاعات زیر را جمع آوری کنیم :

نام و موقعیت شغلی
شماره های تماس من جمله آدرس ایمیل
اطلاعات دموگرافیک مثل کدپستی ، ترجیحات و علائق
هر اطلاعاتی که مربوط به نظرسنجی از مشتریان و یا درخواست های آنان باشد
ما با این اطلاعات جمع آوری شده چه خواهیم کرد.

ما از این اطلاعات استفاده میکنیم تا نیازهای شما را شناسائی کرده و خدمات بهتری را برای شما فراهم کنیم ، و به طور کلی بنا به دلائل زیر:

برای بایگانی داخلی
برای استفاده از این اطلاعات به منظور بهبود بخشیدن محصولات و خدمات
برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی درباره محصولات جدید، پیشنهادهای خاص و یا اطلاعاتی دیگری که از نظر ما برای شما جالب و شنیدنی است
ممکن است ما به مراتب از اطلاعات ثبت شده توسط شما استفاده کرده و برای هدفهای تحقیقاتی بازار با شما تماس حاصل نمائیم. ما از طریق ایمیل، تلفن، فکس یا پست با شما تماس میگیریم. و ممکن است از این اطلاعات برای سفارشی کردن وبسایت با توجه به سلائق شما استفاده شود.
ارتباط با دیگر وب سایت ها

وب سایت ما ممکن است شامل لینک های اتصال به وب سایت های دیگر باشد. اگرچه زمانیکه از این لینک ها استفاده کنید از وب سایت ما خارج میشوید، باید توجه داشته باشید که ما کنترلی بر روی دیگر وب سایت ها نخواهیم داشت. بنابراین نمیتوانیم در قبال محافظت و حفظ حریم شخصی شما در رابطه با اطلاعات شخصی که هنگام مشاهده آن سایت وارد میکنید ،مسئول باشیم و این سایت ها قاعدتا از قوانین ما در این زمینه پیروی نمی کنند.